Euromaydan_22.12,2013_1

Сьогодні під час Народного віче на Майдані було оголошено про створення Народного об’єднання Майдан.

Співголовами Народного об’єднання Майдан окрім лідерів опозиції – Арсенія Яценюка, Олега Тягнибоку, Віталія Кличка та Юрія Луценка – увійшли також ректор Києво-Могилянської Академії Сергій Квіт, співачка Руслана Лижичко та екс-прем’єр Юлія Тимошенко.

Загалом до Ради нового об’єднання увійшли журналісти Віталій Портніков, Сергій Рахманін, співак Олександр Положинський, політолог Олексій Гарань, бізнесмен Петро Порошенко та інші відомі громадські активісти.

Олесь Доній, депутат ВР прокоментував це так: “Нарешті оголошено про створення спільної структури для всіх опозиційних сил (партій, громадських об’єднань, всіх громадян, які опозиційно налаштовані, але не входять ані до партій, ані до громадських об’єднань – а таких більшість).

Відразу після парламентських виборів я постійно наголошував на необхідності створення такої структури.

За аналогією з польською “Солідарністю” 80-х рjків, або литовського “Саюдісу” або українського Народного Руху(зразка 89-91 рр., коли він був громадським об’єднанням).

Рік тому (та навіть пів року) цю ідею не хотіли сприймати багато хто з політиків. Євромайдан став точкою осмислення, що без єднання всіх сил успіху не досягти.”

За матеріалами BBC

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.