LinkedIn_1

У підсумку 2013 року  LinkedIn представив список найбільш «гарячих» навичок, якими повинен був володіти кандидат, щоб знайти собі роботу цього року.

Для складання рейтингу аналізувалися навички та історія працевлаштування більш ніж 259 млн користувачів LinkedIn. Як відомо, саме навички і досвід роботи надають у цій вкрай професійної соцмережі цінність профілем кандидата, так що все логічно.

У підсумку якості, які в році, що минає принесли своїм власникам цікаву роботу і цілу купу грошей, були згруповані ось в такий симпатичний список.

LI25HottestSkillsRankingListThree_1

З усього цього можна виділити парочку трендів, які будуть мати місце і в 2014 році:

Технологічні навички цінуються дуже високо. Ну, це вже давно нікого не повинно дивувати.

Все будується на даних. Клауди та розподілені обчислення (#3), дата Майнінг (#5) та інженерія даних (#12) – затребуваність навичок, пов’язаних з цими областями свідчить про неабияку важливість інформації.

Бізнес націлений на зростання. Для того, щоб успішно розвиватися, компанії наймають співробітників, які володіють компетенціями в рекрутингу (#8), розвитку бізнесу (#9) і стратегічному плануванні (#24).

Так що, якщо в наступному році ви хочете знайти нову хорошу роботу або отримати непогану надбавку до зарплати на поточній, саме час вибирати найбільш підходящі скіли зі списку – і не відкладаючи починати працювати над їх розвитком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.