Google_voice_controller_1

На технологічній конференції LeWeb, яка пройшла в Парижі цього місяця, технічний директор Google Скотт Хаффман (Scott Huffman) розповів про те, яким чином інтернет-гігант планує розвивати свою пошукову систему.

За його словами, компанія збирається перетворити Google в особистого помічника і консультанта. При цьому взаємодія з пошуком повинна принципово змінитися: замість написання свого запиту в рядку пошуку, користувач, говорить Хаффман, частіше буде «спілкуватися» з пристроями, у яких може і не бути дисплея. Як приклади такої взаємодії технічний директор назвав використання помічника Google в машині чи вдома, при тому що кінцевою метою розвитку пошуку є створення помічника, який зможе нагадати користувачеві про його справи і взяти на себе частину рутинної роботи.

Відзначимо, що в даний момент Google вже займається розвитком технологій, які дозволять компанії досягти заявленої мети. Серед інших можна виділити розпізнавання 38 мов голосового пошуук і граф знань, що вивчає поведінку користувачів в Мережі.

Джерело TechCrunch

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.