Google-Open-Gallery_1

Компанія Google представила новий інструмент для створення онлайн-галерей творів сучасного мистецтва.

Проект Google Open Gallery дозволить невеликим музеям або незалежним художникам створювати віртуальні тури по своїм колекціям або просто красиво подавати якусь серію робіт або власне портфоліо. Передбачається, що користувачі сервісу зможуть створити підбірку з відеороликів, зображень і елементів Google Street View з текстовими підписами. Одержаний результат можна опублікувати на власному сайті або розмістити на безкоштовному домені culturalspot.org.

Видання The Verge зазначає, що представлений інструмент є логічним продовженням роботи Google зі створення онлайн-галерей з експонатами провідних світових музеїв і виставкових галерей. На даний момент функціональністю Open Gallery скористалися близько 45 організацій, приклади онлайн-галерей яких можна подивитися на сторінці-презентації інструменту.

Крім відкриття проекту Open Gallery, Google оголосила про початок роботи лабораторії інституту культури при паризькому офісі компанії. Повідомляється, що співробітники лабораторії досліджуватимуть можливості використання сучасних технологій – 3D-друку і сканування, фотографії в надвисокому розширенні та інтерактивних екранів – в музейній справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.