toch-and-hover_1

Як повідомляє Appleinsider, Apple заявила про два нові патенти. Перший – це технологія touch and hover, що дозволяє управляти девайсом без торкання пальцем дисплея. Другим запатентованим винаходом компанії став монітор серцевого ритму.

Функція touch and hover дозволить власникам мобільних пристроїв Apple передавати команди на відстані. Для цього потрібно всього лише затримати палець над необхідної зоною інтерфейсу. Подібна можливість вже була реалізована в Samsung Galaxy Note 2.

Для успішного впровадження технології в iPhone та iPad команді Apple доведеться добре над нею попрацювати, щоб уникнути небажаних дій, які можуть виникнути в результаті випадкового проведення пальцем над екраном. З іншого боку, touch and hover може дозволити одягнути на смартфон захисний чохол, а на руки – рукавички.

Монітор серцевого ритму стане в нагоді для зчитування ЕКГ-даних користувача. Це черговий раз доводить, що в недалекому майбутньому біометричні дані замінять звичні паролі мобільних пристроїв, і Apple претендує на лідерство в даній області.

mon_1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.