Rinak-Akhmetov_1

Те, що мирні люди вийшли на мирні акції, свідчить про те, що Україна – вільна, демократична країна. І з цього шляху Україна не зверне. Таку заяву зробив український бізнесмен Рінат Ахметов.

Те, що в ці дні постраждали люди, це – неприпустимо. Я переконаний, що зараз, у складний момент для нашої країни, дуже важливо мати холодні голови і зважений підхід

, – зауважив Ахметов.

Я – за стіл переговорів. Щоб політики, влада, опозиція, моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і ухвалили те рішення, яким ми будемо пишатися

, – зазначив бізнесмен.

За словами Ахметова, це має бути «стіл» миру, компромісу і майбутнього країни.

Бізнесмен Рінат Ахметов є найбагатшим українцем і належить до списку найбагатших людей планети, він займає 47 місце у глобальному рейтингу Forbes. Експерти оцінюють статки Ахметова у понад 15 мільярдів доларів.

Також, на сайті СКМ з’явилась заява Ріната Ахметова про ситуацію в Україні:

Я – за сильну, незалежну і цілісну Україну. Ми – одна країна, і її ділити не потрібно. Я – за стіл переговорів. Щоб політики, влада, опозиція, моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і прийняли те рішення, яким ми будемо пишатися. Повторюся, пишатися, а не соромитися. Те рішення, від якого виграє Україна і кожен українець як у короткостроковій, середньостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Цей стіл я б назвав столом світу, компромісу і майбутнього нашої країни. І нехай за цим столом політики втратять свої рейтинги. Але найголовніше, щоб рейтинг України пішов вгору.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.