antidepr_1

Люди, які приймають антидепресанти, ризикують розвитком цукрового діабету другого типу. До такого висновку прийшли ендокринологи з  університету Саутгемптона. Вони зробили аналіз 22 досліджень і встановили тісний взаємозв’язок між антидепресантами і цукровим діабетом.

За словами дослідників, можливо, що застосування антидепресантів провокує набір ваги, який і впливає на розвиток діабету.

Річард Холт, автор робіт, заявив, що потрібні додаткові дослідження, в тому числі діагностики тіла, щоб пояснити причину даного взаємозв’язку. Саме тому дослідник рекомендує лікарям уважно стежити за розвитком цукрового діабету у людей, яким призначалися антидепресанти. За його словами, можливо, цей взаємозв’язок всього лише збіг, але потрібно взяти до уваги той факт, що у людей, які приймають антидепресанти, збільшується ризик розвитку цукрового діабету. Можливо, завдяки дослідженням можна буде знайти засіб, який скоротить ризик виникнення діабету.

Цукровий діабет можна легко діагностувати за допомогою аналізу крові. Запобігти розвитку можна, якщо заздалегідь скоригувати дієту і збільшити фізичну активність. До речі, дієта і спорт служать відмінними антидепресантами. Так, може, варто подумати про своє здоров’я, не вдаючись до лікарських препаратів?

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.