tymoshenko_yulia_1

Опозиція запропонувала Партії регіонів розглянути законопроект щодо лікування Юлії Тимошенко авторства Анжеліки Лабунської в пакеті зі змінами до виборчого законодавства та проектом закону про прокуратуру авторства президента Віктора Януковича.

Про це сказав лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк після наради у спікера Верховної Ради.

В пакеті – прокуратура, закон про вибори і законопроект щодо Юлії Тимошенко. Сьогодні має бути перше читання всіх трьох законопроектів

, – сказав пан Яценюк.

Далі, за його словами, має відбутися доопрацювання законопроекту щодо лікування Юлії Тимошенко, задля чого слід створити робочу групу.

“Далі наступного четверга (14 листопада – ред.) має скликатись позачергове засідання парламенту, щоб проголосувати в цілому ці законопроекти”, – зазначив пан Яценюк.

Він також сказав, що засідання Верховної Ради, у якому раніше була оголошена 30-хвилинна перерва, відкладається до моменту, коли спікер Володимир Рибак і президент Віктор Янукович зустрінуться з Петом Коксом і Олександром Квасневським.

“Янукович зустрічається о 12:00, а спікер – о 15:30. Після цього вони (депутати від Партії регіонів – ред.) отримають команду від Януковича і повідомлять нам, чи погоджуються на нашу пропозицію (щодо пакетного голосування – ред.)”, – додав Арсеній Яценюк.

За очікуваннями, 14 листопада місія Кокса-Квасневського зі спостереження за справою щодо Юлії Тимошенко оприлюднить остаточний висновок своєї роботи, а 18 листопада на основі цього звіту Рада міністрів закордонних справ ЄС ухвалюватиме рішення щодо можливості підписання угоди про асоціацію з Україною.

В свою чергу, заступник глави фракції Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що представники його фракції не мають наміру підтримувати жоден з чотирьох проектів щодо вирішення питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко, а натомість пропонують створити комісію для напрацювання спільного проекту закону.

За матеріалами BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.