Storozhenko_1

Перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко написав листа до FIFA, в якому сам запропонував дискваліфікувати стадіон «Арена-Львів».

Про це йдеться у документі, копія якого є в розпорядженні сайту Футбол «24». Процедура дисциплінарного провадження щодо інцидентів на матчі Україна—Сан-Марино 6 вересня на львівській спортивній арені, Стороженко звернувся до дисциплінарного комітету FIFA з проханням покарати «Арену-Львів». В листі від 17 вересня 2013 року в пункті 4 мова йде про наступне:

З урахуванням можливості запобігання будь-яким проявам дискримінації, що можуть завдати шкоди розвитку всього українського футболу у дусі дотримання принципів взаємоповаги та fair-play, ФФУ також розглядає можливість виключення стадіону у Львові з переліку спортивних споруд, на яких дозволено проведення міжнародних матчів. ФФУ також з розумінням поставиться до того,
що Дисциплінарний комітет FIFA підтримає рішення ФФУ про дискваліфікацію стадіону “Арена Львів” на визначений строк, зокрема, з міркувань безпеки,
як це передбачено ч.3 ст. 66 Дисциплінарного кодексу FIFA

Нагадаємо, що рішення FIFA про дискваліфікацію «Арени Львів» до 2018 року з’явилось вже 27 вересня 2013 року.

Натомість 18 вересня, тобто наступного дня після написання скандального листа, Сергій Стороженко в коментарях для преси повідомляв, що йому відомо про сам факт початку дисциплінарного провадження, однак деталі називати відмовлявся.

«Вердикт FIFA буде озвучений пізніше, але коли саме і яким він може бути, говорити передчасно», — зазначав перший віце-президент ФФУ Стороженко.

За матеріалами Радіо 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.