New_Apple_Office_17

На сайті WIRED з’явилася велика стаття про те, яким буде новий кампус Apple.

Архітектором проекту став Норман Фостер, чиїми найвідомішими проектами є реконструкція Рейхстагу в Берліні і хмарочос Мері-Екс в Лондоні.

Нагадаємо, в Мережі вже довгий час блукало зображення з величезним круглим комплексом, який, за заявою Apple, скоро стане її новим будинком. А сьогодні з’явилися детальні концепти цього проекту, який, по пам’ятних словами Стіва Джобса, «цілком може розраховувати на те, щоб стати кращим офісом у світі».

Важливою особливістю проекту стало й те, що при його експлуатації планується використання поновлюваних джерел енергії, у тому числі сонячних батарей, що будуть встановлені на даху.

New_Apple_Office_1 New_Apple_Office_2 New_Apple_Office_3 New_Apple_Office_4 New_Apple_Office_5 New_Apple_Office_6 New_Apple_Office_7 New_Apple_Office_8 New_Apple_Office_9 New_Apple_Office_10 New_Apple_Office_11 New_Apple_Office_12 New_Apple_Office_13 New_Apple_Office_14 New_Apple_Office_15 New_Apple_Office_16 New_Apple_Office_18 New_Apple_Office_19 New_Apple_Office_20 New_Apple_Office_21 New_Apple_Office_22

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.