stop_porno_1

Канадська поліція ліквідувала масштабну мережу, що виготовляла і поширювала дитяче порно у понад 90 країнах світу. Внаслідок операції, в якій брали участь правоохоронні органи кількох держав, затримано понад 350 осіб і вилучено сотні тисяч фотографій та відеофайлів, значну частину яких зробили в Україні, Румунії та Німеччині.

У центрі розслідування, що тривало два роки, опинилася зареєстрована у Торонто компанія Azov Films, яка продавала диски через інтернет.

Джералд О‘Фаррелл, заступник головного інспектора поштової поліції США:

“Кількість дітей, які стали жертвами цього злочину і яких нам вдалося ідентифікувати, перевищує 300 осіб. І їхнє життя зруйноване назавжди. Їхні зображення назавжди залишаться свідченнями сексуального насильства над дитиною. Всі постраждалі, яких ми виявили внаслідок операції, не досягли повноліття. Деяким виповнилося лише 5 років. Найгірше те, що викладене в інтернет дитяче порно може циркулювати там вічно. Його знову і знову переглядатимуть, а це означає, що ці діти знову і знову почуватимуться жертвами”.

Серед затриманих – лише третина – громадяни Канади, зокрема і власник компанії. Чи є з-поміж арештованих українці, поки не відомо. Найбільше шокує те, що учасниками порномережі виявилися особи, які близько контактували з дітьми – вчителі, священики, лікарі та спортивні тренери. Вони були не лише клієнтами, які купували порно, а й безпосередніми виконавцями замовлень.

Джерело euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.