First-3D-Printed-Metal-Gun_1

Американці надрукували на 3D-принтері перший металевий пістолет, який виготовлений з 30 деталей. Кожна з них, крім пружин, проводиться за технологією прямого лазерного зварювання металу – DMLS, повідомляє The Huffington Post.

Технологію DMLS вже використовують у виробництві медичних інструментів і автомобільних запчастин. Надрукувати 3D-пістолет можна за допомогою спеціального принтера, який коштує близько 850 тис. доларів.

Раніше в пресі вже з’являлася інформація про те, що поліцейські австралійського штату Новий Південний Уельс виготовили і випробували два 3D-пістолета з пластику.

“Результати випробувань викликають тривогу. Наші найгірші страхи збулися, оскільки вдалося довести ефект, який подібна зброю може справити на свого власника і його жертву”, – заявив комісар поліції. Він розповів, що у подібних пістолетів немає стандартів безпеки та контролю якості, які існують у комерційно виробленої зброї.

“Не намагайтеся використовувати 3D-принтер, щоб створити зброю. Надрукований 3D-пістолет є не потенційно небезпечним, а небезпечним”, – підкреслив комісар поліції.

Подібна зброя робиться з матеріалів, які складно виявити при огляді в аеропорту, тому може виникнути серйозна загроза нових терористичних актів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.