superheroes_1

У Нью-Йорку відкриється перша школа супергероїв, повідомляє CoExist. Група ентузіастів запустила краудфандінговую кампанію на Indiegogo, щоб допомогти молодшому поколінню стати вірними зберігачами людства.

Команда волонтерів, які називають себе New York Initiative, з’явилася на вулицях міста цього літа. Об’єднання на чолі з Крісом Поллаком брало приклад з справжніх супергероїв – патрулював вулиці і захищало городян від злочинців. Лідер громади, який називає себе Dark Guardian, вирішив відкрити справжню школу супергероїв. І хоча дії New York Initiative нагадують сюжет фільму «Пипець» , Кріс Поллак збирається пояснити учням цілком реальні речі. У майбутній школі навчать не тільки бойовим мистецтвам, самообороні і паркуру, але і технікам мирного вирішення конфліктів. Наприклад, прибирання дитячого майданчика, на думку Поллака, – теж героїзм.

Відомі супергерої популярних коміксів також стануть частиною програми. На їх прикладі учні зможуть зрозуміти, як надолужити відсутність фантастичних здібностей за допомогою простих людських якостей. «Візьмемо Халка. Ми будемо говорити про гнів і про те, як контролювати свій гнів. Якщо ви сердиті, ви повинні заспокоїтися і направляти ці емоції в позитивне русло», – пояснив Dark Guardian.