brain_vacation_1

Вчені виявили, що мозок скривджених людей, яких не приймають інші, знаходить спосіб пом’якшення психологічного болю і придушення негативних емоцій.

Приватні психологи з Університету Мічігану поставили експеримент за участю 18 осіб. Цим людям дали кілька сотень фотографій із зображенням людей протилежної статі. Їх метою було вибрати найбільш симпатичних людей.

Після того, як учасники експерименту вибирали фотографії, їх поміщали в камеру томографа (ПЕТ-сканера) і повідомляли, що обрана ними людина не відповів їм взаємністю.

Виявилося, що люди, які показали найкращі результати за стресостійкістю, реагували іншим способом. Їх мозок виробляв велику кількість опіоїдів. Ця реакція, на думку вчених, є захисною.

Автор цього дослідження, Джон-Кар Зубейта, вважає, що у людей, які часто перебувають у депресії і піддаються сильним емоційним розладам, відбувається вироблення набагато меншої кількості опіоїдів.

До речі, опіоїди за своєю структурою схожі з морфіном. Вони надають знеболюючу і заспокійливу дію, а також пригнічують дихальний центр і послаблюють перистальтику кишечника (хвилеподібне скорочення стінок порожнистих трубчастих органів).

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.