iphone-controllers_1

З виходом iOS 7 в гаджетів Apple з’явилась можливість підключення до ігрових пристроїв. Реліз перших контролерів для iPhone і iPod Touch відбудеться вже сьогодні. Компанія Logitech представить геймпад PowerShell, а PowerAMoga Ace Power, повідомляє The Verge.

Обидва аксесуара з приблизно рівними характеристиками перетворюють смартфон Apple в портативну консоль на кшталт PlayStation Vita або Nintendo 3DS. Для цього досить вставити iPhone або iPod Touch п’ятого покоління в геймпад, і управління тач-дисплея стане доступним на кнопках контролера.

iphone-controllers_2

Технічну відмінність геймпадів можна помітити тільки по ємності батарей – 1500 мАг у PowerShell і 1800 мАг у Moga Ace Power. При цьому різниця в ціні складає всього лише один цент. Logitech просить за свій геймпад $99,99, а PowerA – рівно $100.

Рассу Фруштіку з Polygon вже вдалося випробувати Moga Ace Power і записати відеоогляд. Знавець заявив, що кнопки і якість пристрою в цілому нагадують іграшку з «Хеппі Міл», проте в кінці відео Расс зазначив, що грати з геймпадом набагато зручніше, ніж без нього.

Найближчим часом популярні ігри стануть доступні для управління через контролери. Серед них: Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 і багато інших. Обидва геймпада з’являться на українському ринку тільки в наступному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.