Starbucks_car_1

Sturbucks відкриє своє перше пересувне кафе. Нова кав’ярня розмістилася прямо у потязі. Як повідомляє CoDesign, двоповерховий вагон кавової мережі розпочне свою роботу 21 листопада у Швейцарії.

Пересувний Starbucks зможе вмістити 50 осіб. Дизайнерам, що створював фірмовий вагон, вдалося зробити його комфортабельним. Всередині магазину розмістилися дерев’яні столи та шкіряні крісла. Компанія створила різні місця для різних типів пасажирів. Так клієнти, яким потрібно дістатися до наступної зупинки, можуть сісти за барною стійкою. Довші подорожі передбачають широкі столи, куди, крім кави, зможе поміститися лептоп. Особливим нововведенням стануть перші в історії Starbucks офіціанти.

Автор концепції дизайну для поїзда Starbucks Ліз Мюллер зізналася, що реалізація проекту була досить складною. Тим не менш, творцям вдалося реалізувати задуманий план: «Наші кафе створені не тільки для того, щоб пити чудовий напій, а й для об’єднання і отримання цінного досвіду. Ми хотіли переконатися, що якщо це нагадує клуб, в якому ви можете бачити людину через всю кімнату, то поїзд у цьому плані виявиться більш просторим».

Starbucks_car_2 Starbucks_car_3 Starbucks_car_4 Starbucks_car_5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.