milk_goods_1

Американські вчені дійшли висновку, що молоко може поліпшити пам’ять.

Такий висновок вони зробили завдяки дослідженню, в якому опитали близько тисячі осіб у віці 23-98 років. Вчені дізналися про їх раціоні харчування і попросили пройти тест на концентрацію, увагу і здатність швидко засвоювати нову інформацію.

Отримані дані підтвердили той факт, що потрібно вживати молоко та молочні продукти, щоб поліпшити пам’ять. Так, люди, які їдять молочні продукти не менше 5 разів на тиждень, показали найкращі результати.

Вчені також довели, що вживання молока сприяє запобіганню розумових проблем в літньому віці. Досить 2 склянок молока в день, щоб позбавити себе від недоумства. Справа в тому, що в молоці присутній вітамін B12, який впливає на пам’ять. Люди, у яких недолік цього вітаміну, скаржаться на забудькуватість і погану пам’ять. Цей вітамін сприяє нормальному функціонуванню нервових клітин головного мозку, захищає їх від пошкоджень.

До цього експерименті вчені довели, що молочні продукти невисокої жирності допомагають знизити ризик розвитку цукрового діабету і гіпертонії, а також скинути зайву вагу, а все через присутності в молоці кальцію, магнію, сироваткового протеїну, вітаміну D.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.