hrytsenko_1

Про це, на своїй сторінці у соцмережі Facebook пише лідер політичної партії “Громадська позиція” Анатолій Гриценко.

“Янукович вийшов за межі людяності. Спочатку цинічно, з посмішкою він підтримав Майдан аплодисментами, а потім – демонстративно жорстоко його знищив. Знищив прямо під стелою Незалежності України. Знищив у той же день, коли стратегічні партнери України (Євросоюз і Сполучені Штати) його офіційно попередили, що в разі застосування сили проти Майдану – їхня реакція буде жорсткою.

Майбутнє краіни зараз залежить від того, якою буде реакція – громадян України насамперед, а крім того наших стратегічних партнерів.

Народ, масовими акціями протесту по всій країні, має сказати Януковичу своє слово, тверде і переконливе. Бо якщо промовчить, злякається, відсидиться вдома – про демократію і європейське майбутнє доведеться забути надовго.

Стратегічні партнери – Євросоюз і США – мають довести Януковичу, що їхні суворі попередження не були традиційно-ритуальними прес-релізами. Якщо після таких брутальних дій проти мирних громадян України наші стратегічні партнери обмежаться заявами і не застосують дієвих, наявних у них, важелів впливу на цю владу, в тч на її капітали (рахунки в зарубіжних банках, зареєстровані там підприємства, нерухомість за кордоном), тоді їхні цінності й стандарти – постануть під великим знаком питання.

Наша країна в небезпеці – і ми всі разом маємо її захищати!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.