Гарні манери
Гарні манери – запорука здоров’я

Гарні манери роблять нас людьми суспільства. На думку вчених, хороші манери – це не тільки відмінність людини від тварин, а й можливість зберегти своє здоров’я від різних захворювань.

Спілкування між людьми спочатку несе в собі небезпеку заразитися інфекцією або бактеріями. При кожному видиху викидається мільйон бактерій і вірусів, при кожному рукостисканні передається мільйон інфекцій. А ще тісніші контакти небезпечні більш серйозними захворюваннями, наприклад, гепатитом, СНІДом і т.д. Але, захистити себе можна завдяки манерам, які стримують цей потік бактерій. Манери змушують нас стояти віддалік від людини, мити руки, не давати гостям брудні рушники, не їсти чужою виделкою, не доїдати за кимось, прикривати рот при кашлі і т.п.

Багато фахівців з центру здорової сім’ї згодні з тим, що така поведінка – це традиційний спосіб спілкування, який захищає здоров’я людини. Люди освоїли правила поведінки в суспільстві одночасно з застосування вогню і знаряддя.

Вчені-біологи з Університету Колорадо поспішають запевнити, що рукостискання, насправді, не так небезпечні, як про них думають. Насправді, на долонях міститься в 3 рази менше бактерій та інфекцій, ніж на слизовій. Крім того, найнебезпечнішими місцями є перемички між пальцями і простір над кутикулами, які під час рукостискання не контактують.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.