Alstom_1

Французька корпорація Alstom, один зі світових лідерів у виробництві енергетичного устаткування та обладнання залізничного транспорту, скорочує на своїх підприємствах “не менше 1300 робочих місць”. Про це повідомив президент-генеральний директор Alstom Патрік Крон. Він не виключає, що за цим підуть і подальші зниження чисельності персоналу компанії.

Намічена програма торкнеться, за його словами, підрозділів, що випускають енергетичне устаткування, електроніку, а також самого центрального апарату управління компанії. Передбачені даним планом заходи вже здійснюються, сказав глава фірми.

У той же час він не став уточнювати, в яких країнах знаходяться підприємства, на яких намічені скорочення, сказавши тільки, що “головним чином вони розташовані в Європі”. Всього на корпорацію працює 93 тис. осіб, з яких 18 тис. зайняті у Франції.

У 2010 році в Alstom вже було проведено скорочення 4 тис. робочих місць на підприємствах в Європі і США, зайнятих виробництвом енергетичного устаткування для електростанцій. У 2011 році заходи щодо згортання торкнулися підприємств залізнично-транспортного машинобудування.

Глава Alstom також повідомив сьогодні, що переглянута вартість здійснюваної в корпорації реструктуризації – вона підвищиться до 150-200 млн євро з раніше запланованого рівня в 100-150 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.