овочі

Дуже важливо правильно вибирати продукти харчування, адже їжа сильно впливає на витривалість організму. Харчування також впливає й на молодість та здоров’я. Саме від того, що лежить в нашій тарілці залежить те, як ми себе почуваємо і як ми виглядаємо. Тому щоб зберегти красу і молодість дієтологи рекомендують виключити ті продукти, які негативно на нас позначаються.

Всю нашу їжу можна умовно поділити на дві основні групи. До першої групи належать продукти, які виробляють кислоту під час перетравлення. Продукти з другої групи виробляють луги. Кислотна їжа досить токсична і викликає біль і млявість організму. Саме тому, щоб мінімізувати отруєння і уникнути процесу старіння, потрібно виключити з раціону продукти з першої групи.

Так, з раціону виключаємо продукти, що сприяють старінню: цукор, кофеїн, білу муку, м’ясо, маргарин, соєве молоко, смажені страви, страви з мікрохвильової печі, шоколад, устриць. Щоб довше зберігати здоров’я і молодість потрібно вживати продукти з високим вмістом антиоксидантів, а саме фрукти та овочі.

Крім того, лікарі радять зменшити знаходження на сонці, повністю відмовитися від алкоголю і куріння, а також споживати якомога більше чистої води. Вода необхідна нашому організму, вона очищає його та живить. Завдяки воді виводяться токсини, прискорюються обмінні процеси і т.д. Краще всього пити воду Xooma, яка ще й буде постачати організм необхідними мінералами.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.