tesla_1

Tesla Motors найняла Дуга Філда на місце віце-президента транспортних програм, ймовірно, для того, щоб він зайнявся розробкою нових моделей авто. Філд до теперішнього часу був віце-президентом відділу розробки технічного забезпечення Mac в Apple. За час своєї роботи він доклав руку до створення останніх MacBook Air, MacBook Pro та iMac. Але свою кар’єру Філд починав в якості інженера Ford Motor Company.

«Дуг продемонстрував лідерські якості та технічні таланти у створенні та розвитку видатних продуктів, у тому числі тих, що дуже багато хто вважає кращими комп’ютерами в світі», – заявив Елон Маск, співзасновник і виконавчий директор компанії Tesla. – Досвід Дуга як у виробництві споживчої електроніки, так і в традиційній автомобільної промисловості, робить його важливим доповненням до керівництва нашої команди».

Щодо свого призначення Філд сказав наступне:
«До пропозиції від Tesla я ніколи всерйоз не розглядав можливість покинути Apple. Я почав свою кар’єру, щоб створювати неймовірні автомобілі, але в підсумку покинув автомобільну промисловість у пошуках захоплюючих інженерних завдань в інших областях, що швидко розвиваються. Будучи першою високотехнологічною автомобільною компанією в сучасній історії, Tesla, нарешті, дає змогу мені та багатьом іншим слідувати своїй мрії створити кращий автомобіль в світі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.