Helal Sex Shop

Турецький підприємець відкрив віртуальний секс-шоп, що торгує товарами, покликаними урізноманітнити сексуальне життя, але при цьому не суперечать нормам мусульманської моралі.

Там можна купити презервативи, масажні масла, лубриканти і натуральні добавки, покликані зміцнити інтимну близькість. При цьому відвідувачів сайту не бентежать банери з непристойною рекламою, не пропонують придбати вібратори та інші нескромні секс-іграшки, не продають порнографічні фільми та інші товари, що суперечать нормам шаріату.

На сайті “Halal Sex Shop” (“Халяльний секс-шоп”) розміщені статті про те, що припустимо, і що ні у спальні правовірних мусульман. “Сексуальне життя та іслам”, “Оральний секс та іслам”, “Сексуальна поведінка та іслам”, “Чи допускає іслам анальний секс” і багато інших.

Власник магазину 38-річний Халук Демірель говорить, що ідея створити сайт прийшла до нього після бесіди з одним чоловіком, який скаржився на те, що хотів купити через інтернет товари для інтимного користування, а заодно почитати деякі поради – але не зміг, так як всі сайти, присвячені сексуальній сфері містять безліч порнографічних зображень, на які не личить дивитися правовірному мусульманину.

“Крім того, – каже Демірель, – мені хотілося показати, що наша релігія не вважає секс брудним, і при дотриманні певних норм відноситься до цієї сторони життя як до благословення”.

Варто відзначити, що Туреччина – досить світська країна, і там функціонують і звичайні секс-шопи. Правда нинішній прем’єр-міністр консервативний ісламіст Реджеп Тайіп Ердоган в минулому році запропонував перейменувати їх в “магазини любові”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.