Before I die_02

Днями у Львові на Проспекті Свободи з’явилась “стіна”, на якій кожен охочий може залишити свій запис, продовживши фразу “До того, як помру я…“.

Як розповідають автори проекту,  це соціальна ініціатива для людей, для мешканців та гостей Львова. Ми хочемо подарувати людям можливість відкрити свої емоції, пригадати свої життєві цілі, плани, мрії, які десь потонули глибоко під рутиною життя. Кожен з нас про щось мріє, чогось прагне, на жаль, не всім вдається реалізувати ці плани. Ми сподіваємося, що з допомогою нашої задумки, люди наблизяться на крок ближче до свого кращого життя.

Ідея проста: створити фізичний простір та зробити його публічним, доступним, де люди зможуть ділитися зі світом та іншими людьми, своїми планами та цілями. Таким чином кожен буде бачити, що він не одинокий у свої амбіціях чи божевільних мріях. Це так звана групова терапія. Ми хочемо це популяризувати на всю Україну. З рештою, ми ж українці, і хто як не ми будемо робити що-небудь для своїх людей!

Надихнуло на таку ініціативу, авторів проекту ось це відео із TED:

Ось, як це працює у світі:

Before-I-die_1

Також автори ідеї відзначають, що: “Таким проектом ми закликаємо людей до дій. Часто на дошці зустрічається саме “я хочу”, і час від час “я зроблю, я поїду, я стану, я побудую”. Для того, щоб бажання стало реальністю, достатньо почати, а далі Бог та всесвіт будуть сприяти.”

А ось так це виглядає зараз у Львові:

Before I die_01
Before I die_03
Before I die_04
Before I die_05
Before I die_06
Before I die_07
Before I die_08
Before I die_09

NewsMarket,
Фото: Володимир Врублевський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.