how-to-stop-being-a-loser_1

Недавнє дослідження, опубліковане виданням Journal Media Psychology, показало, що люди, які регулярно дивляться ТВ-шоу і фільми про невдах, відчувають себе впевненіше і краще мотивовані.

Соціолог Еббі Престін дійшла висновку, що люди, які протягом п’яти днів дивилися відео, що розповідають про аутсайдерів, відчували себе на підйомі ще три доби по тому. Групи випробовуваних, що дивилися інший відеоконтент, не отримали тих же результатів.

Цікавий факт, що не завжди людей надихають історії успіху та перетворення умовної Попелюшки на принцесу. Зокрема одним мотивуючим відео був уривок з фільму «Щонеділі», в якому тренер слабкої футбольної команди вимовляє запальну промову. «Людям дає надію процес подолання проблем, а не хепі-енди», – каже Престін.

Дослідник вважає, що перегляд подібних відео може допомогти знайти людям надію, вийти з депресії, подолати проблеми або побороти шкідливі звички. Престін наводить у приклад відмову від куріння: «Оскільки люди завжди говорять, що кинути палити – важко, натхненням може стати історія про слабку людину, яка подолала себе. Це мотивує людей на такі речі, які раніше, на їх думку, вони зробити б не змогли».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.