tymoshenko_yulia_1

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє заради євроінтеграції України приймати усі пропозиції спостережної місії Кокса-Квасневського, якими б важкими вони не були.

Про це йдеться у листі Юлії Тимошенко, який оприлюднив депутат від “Батьківщини” Сергій Соболєв в ефірі телеканалу “Інтер” у п’ятницю, 25 жовтня.

Як я можу ставити якісь вимоги або з чимось не погоджуватися щодо умов мого звільнення? Припиніть всі провокації і провокаційні розмови

, – твердить пані Тимошенко у листі, який цитує прес-служба “Батьківщини”.

Ув’язнена екс-прем’єр додає, що заради підписання угоди про асоціацію вона “завжди з вдячністю” прийматиме усі пропозиції місії Європарламенту на чолі з екс-президентом Європарламенту Петом Коксом та екс-президентом Польщі Олександром Кваснєвським.

І надалі завжди заради європейського майбутнього моєї країни я буду приймати всі їх пропозиції, якими б важкими вони для мене не були

, – заявила Юлія Тимошенко у листі, переданому через свого захисника.

За її словами, опозиційні фракції у парламенті обов’язково проголосують за ухвалення спеціального закону для вирішення проблеми вибіркового правосуддя у разі відповідної пропозиції місії Європарламенту.

Якщо місія Кокса-Кваснєвського прийме рішення відмовитися від процедури мого помилування та вирішить, що необхідно перейти до прийняття закону у Верховній Раді щодо мого звільнення, то наша команда проголосує лише за той варіант законопроекту, який буде повністю узгоджений з місією лідерів ЄС

, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Європейські чиновники неодноразово заявляли, що для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС в листопаді Україна повинна розв’язати “питання Тимошенко”.

Однак в Україні немає єдності щодо того, як це зробити. Опозиція наполягає на помилуванні екс-прем’єра, натомість влада просуває варіант “тюремних канікул”, за яким Тимошенко отримає перерву у відбутті покарання для лікування в Німеччині.

У Верховній Раді зараз лежать три законопроекти, що стосуються Тимошенко: два від позафракційних депутатів та один від опозиції. Парламент розгляне їх 5-8 листопада.

Спікер Володимир Рибак у п’ятницю, 25 жовтня, заявив послам Євросоюзу, що президент просить Верховну Раду якомога швидше розглянути законопроекти про лікування засуджених за кордоном.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.