nice_1

Дієтологи стверджують, що в більшості випадків, ожиріння є відображенням психологічних проблем. Саме тому лікарі радять починати лікування ожиріння з лікування внутрішнього світу.

В основному, на набір зайвої ваги впливає не одна причина, а відразу декілька. Це можуть бути комплекси, придбані в дитинстві, або укріпилися в момент формування особистості.

  • Так, однією з частих психологічних проблем є боязнь близькості. Страх перед близькими або перед сексуальними контактами призводить до підвищеного апетиту. Сексуальне насильство, пережите коли-небудь, або невдалий сексуальний контакт можуть запустити процес набору зайвої ваги.
  • Проблеми в сім’ї – це теж часта причина, що провокує ожиріння. Наприклад, жінки доводять себе до такого стану через незадоволення власним чоловіком або життям. Деякі думають, що великі форми не дадуть приводу для ревнощів.
  • Недомовленість у відносинах деяких призводить не до столу переговорів, а до столу з їжею. Краще вирішити всі проблеми одразу, ніж мовчки їх переживати і заїдати солоденьким.
  • Кожна людина має потребу в увазі та любові. Навіть діти починають переїдати від нестачі батьківської уваги. Так, якщо ви не налагодите стосунки з обранцем, а будете завжди погоджуватися, мовчати, поступатися і т.д., від так і будете «заїдати» свої проблеми.
  • Почуття незахищеності, яке переслідує нас на кожному кроці в сучасному світі, також дає привід для емоційної напруги і стресу, який зазвичай заїдається або запивається.
  • Перш за все, потрібно зрозуміти, що ви – унікальні, але не ідеальні, як і всі ми. Не старайтесь бути кращим у всьому, любіть себе, тоді вам все воздасться.
  • Крім того, з вашим обранцем потрібно жити на рівних, адже він же вас за щось полюбив. Говоріть про свої бажання і намагайтеся разом задовольняти ваші потреби.
  • Нарешті, потрібно переглянути ваше минуле. Турбуватися про те, що було – це, як мінімум, не розумно, тому що минуле змінити вже не можна. Зробіть своє справжнє світлим і щасливим.

Надмірна вага – це реакція організму на психологічні проблеми. Від переїдання можна захиститися, якщо закодуватися від їжі. Процедура не складна, але ефективна, вона застереже вас від спокуси переїсти. А ще краще – звернутися до сімейного психолога за допомогою, нехай він допоможе вам розібратися в проблемах.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.