Ожиріння небезпечне для вагітних
Ожиріння небезпечне для вагітних

Вагітні жінки, у яких є надмірна вага, схильні до гіпертонії і гестаційного цукрового діабету частіше, ніж жінки з нормальною масою тіла.

Вчені з Единбурга провели дослідження, завдяки якому вивчили, як впливає зайва вага на перебіг вагітності і чи існує ризик ускладнень. Під час дослідження вони проаналізували стан майже 110 тисяч вагітних жінок протягом 2003 – 2010 років.

Результати цього аналізу показали, що для майбутніх мам небезпечні як зайва вага, так і її дефіцит. Так, вагітні жінки з надмірною вагою в 3 рази частіше від інших страждали від високого тиску і діабету. У 88% випадків жінкам, у яких було ожиріння, знадобилася післяродова госпіталізація. 8% – показник кількості вагітних з дефіцитом ваги.

Саме тому лікарі настійно рекомендують готуватися до вагітності заздалегідь, позбавляючись від зайвої ваги. Крім того, не варто забувати про правильне харчування і дотриманні рекомендацій лікарів під час вагітності. А тим, хто набрав вагу під час вагітності, потрібно подбати про схуднення після пологів. Не варто нехтувати носінням післяпологового бандажа, який допомагає стягнути живіт і швидше приводить його в норму.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.