usa_senat_1

Лідери Сенату США наблизилися до домовленості, що має дозволити тимчасово знову відкрити державні установи і підняти стелю державного боргу до четверга, коли, як очікується, у державній скарбниці має закінчитися готівка.

Це сталося після затяжних перемовин на Капітолійському пагорбі між провідниками демократів та республіканців у Сенаті Гаррі Рідом та Мітчем МакКоннеллом.

Гаррі Рід, лідер демократичної більшості у Сенаті:

Я дуже оптимістичний щодо того, що ми досягнемо цього тижня резонної угоди, що дозволить відкрити урядові установи, заплатити за рахунками держави і почати перемови щодо того, аби поставити нашу країну на здоровий фінансовий ґрунт

Мітч МакКоннелл, керівник республіканської меншості у Сенаті:

Дозвольте мені повторити зауваження лідера більшості: ми мали нагоду протягом останніх пари днів провести дуже конструктивний обмін думками про те, як нам рухатися вперед. Ці дискусії тривають, і я поділяю оптимізм

Президент Барак Обама відклав на пізніше зустріч із керівниками Конґресу, аби дати Ріду та МакКоннеллові більше часу на підготовку домовленостей.

Уже два тижні більшість державних установ США не функціонують через те, що Конґрес не ухвалив бюджету на початок нового фінансового року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.