Citrus-paradisi_1

Зовсім недавно вчені з Ізраїлю та США встановили, що грейпфрут може лікувати від ожиріння і діабету. До такого висновку вони прийшли після досліджень в Європейському Університеті в Єрусалимі та Центральному Госпіталі Массачусетса, де було встановлено, що до складу грейпфрута входить антиоксидант – нарінгенін. Якраз ця речовина і додає гіркуватого смаку цьому фрукту. Нарінгенін здатний збільшити розщеплення жирів в печінці та підвищити чутливість організму до інсуліну.

Препарати, створені на основі нарінгеніну, сприяють схудненню. Причому, застосовуючи ці препарати для боротьби з надмірною вагою, вам не доведеться відмовлятися від основного харчування.

Вчені також з’ясували, що нарінгенін здатний підвищити чутливість тканин до інсуліну, а також допомагає клітинам печінки розщеплювати жири. Таким чином, вчені дійшли висновку, що антиоксидант нарінгенін володіє ще і профілактичним засобом проти цукрового діабету. А діабет, як правило, супроводжується ожирінням.

Професор Яків Наміаса (Yaakov Nahmias) говорить, що в дослідженнях було встановлено, що антиоксидант нарінгенін значно знижує ризик ожиріння і регулює рівень холестерину в організмі.

Їжте частіше грейфпрут і захистіться, таким чином, від ожиріння. А ще краще зверніться в спеціалізований медичний центр, де вам призначать легкий спосіб схуднути.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.