child_1

Вчені вважають, що варіації генів можуть провокувати коливання у вазі дитини при її народженні на 155 грам. У даному випадку мова йде, про той ген, який в нормальних умовах працює на зниження ваги.

Існують особливі варіації цього гена, які передаються від матері до дитини, тоді збільшення ваги йде в середньому на 93 грами. А якщо цей ген передається від бабусі по лінії матері, то зростання ваги в середньому може збільшитися на 155 грам.

Гадран Мур, професор з Університетського коледжу Лондона, провела аналіз ДНК, узятих у 9500 матерів і їхніх дітей. Генетичний аналіз при вагітності показав, що досліджуваний ген активний лише тоді, коли передається від матері.

Коли була присутня особлива варіація цього гена, то вона працювала навпаки – підвищувала вагу новонародженого. Однак результати аналізу показали, що така варіація зустрічається рідше – в 13% випадків.

За словами професора Гадрани Мур, в 87% випадків була присутня та варіація гена, що відповідає за зниження ваги. Це, свого роду, захисний механізм, який допомагає жінкам легко переносити пологи.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.