fitnes_1

Якщо не зробити повного обстеження організму, то про судинну патологію можна навіть і не знати, тому що вона протікає безсимптомно. Однак якщо вчасно не почати лікування, то може статися катастрофа – інсульт.

Головними факторами ризику появи інсульту є атеросклероз, гіпертонія. Найчастіше зустрічається ішемічна форма інсульту, яка виникає через атеросклеротичне звуження хребетної або сонної артерії, або через виникнення атеросклеротичних бляшок.

Спорт та фітнес – це відмінна профілактика інсульту, тому що завдяки заняттям не тільки поліпшується загальний стан людини і полкращується настрій, але і підвищується стресостійкість, зменшується фактор розвитку атеросклерозу, зменшується психічна і емоційна напруга, поліпшується обмін речовин. Крім того, заняття спортом зменшують ймовірність високого тиску.

Якщо у людини гіпертензія, то їй заняття потрібно починати з помірних темпів, вправи не повинні бути дуже складними, що вимагають зусиль. Крім того, слід виключити спочатку вправи з різкими рухами, а також поворотами голови, тулуба. З часом обмеження знімаються. Найкраще починати з ходьби. Заняття включають в себе плавання, легкий біг, ближній туризм, прогулянки на лижах і т.д. Поступово ці заняття допоможуть зміцнити імунітет і організм, позбавлять від зайвих кілограмів, поліпшать роботу судин і серця.

Фітнес – це найкраща профілактика серцево-судинних захворювань.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.