Дієта зі сміху стимулює харчування
Дієта зі сміху стимулює харчування

Великобританські вчені провели дуже цікаве дослідження, яке мало на меті з’ясувати вплив сміху на процес схуднення. На допомогу їм так само прийшли британські психологи, які стверджують, що людям з надмірною масою тіла просто життєво необхідно якомога більше сміятися і отримувати позитивні емоції. Адже в процесі схуднення дуже важливі гарний настрій і відсутність образ на кого-небудь.

Ґрунтуючись на результати дослідження, вчені і дієтологи розробили спеціальну програму і назвали її Дієта зі сміху. Ця унікальна дієта складається приблизно з 18 сеансів, які повинні відбуватися протягом дня. Сеанси сміху повинні бути абсолютно щирими і тривалими. Як встановили вчені, в середньому за весь день людині необхідно сміятися близько 15 хвилин, тоді її організм починає працювати активніше. Адже подібний сміх поліпшує кровообіг і допомагає організму активніше спалювати калорії, а так само стимулює травлення і зміцнює мускулатуру живота. Подібний сміх допомагає зміцнити м’язи грудей і плечового пояса, підвищуючи життєвий тонус організму.

Для того щоб дана дієта була найбільш ефективною, необхідно переконатися що ви харчуєтеся правильно. Адже значним утрудненням на шляху до хорошого і міцному здоров’ю і чудовою фігурі може стати харчова непереносимість будь-якого з продуктів харчування. Якщо у людини є харчова непереносимість або харчова алергія, на якусь групу продуктів харчування, то ніякі дієти не допоможуть їй відновити здоров’я, поки не буде усунута ця непереносимість.

Щоб уникнути цього, перед початком дієти слід пройти тест на харчову непереносимість і дослідити кров на наявність відповідних антитіл. Лише, коли ви будете знати, що вам подібна недуга не загрожує, можете сміливо братися за таку приємну і ефективну дієту.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.