red_cross_flag_1

Міжнародний комітет Червоного Хреста запропонував карати геймерів за військові злочини в іграх, повідомляє CNET.

Представники гуманітарної організації виступили з пропозицією ввести в сучасні ігри штрафи і покарання за порушення пунктів Женевських конвенцій. На думку авторів пропозиції, гравець не повинен безкарно атакувати мирне населення або дружні війська. Як аргумент Червоний Хрест наводить думку про те, що сучасні ігри стали досить реалістичними, тому в них пора починати дотримуватися правил реальної війни.

При цьому організація підкреслила, що не збирається вступати в суперечки про шкоду віртуального насильства і не збирається забороняти його в сучасних іграх, оскільки це зробить військові ігри нереалістичними.

Варто відзначити, що пропозиція гуманітарної організації відноситься тільки до тих ігор, де моделюються реальні військові дії, а не події космічної або фентезійної війни.

Женевські конвенції – ряд міжнародних договорів, які регламентують деякі питання військового часу, а також захищають положення біженців, військовополонених і цивільне населення у воєнний час. Перша конвенція була прийнята в 1864 році. Надалі документ не раз переглядався і доповнювався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.