good_mood_1

Як часто ми чуємо “Встав не з тієї ноги”, “Якась муха вкусила” і т.п. слова сказані про своїх близьких, колег, а то й самі про себе таке говоримо.

До Вашої уваги 10 простих порад, дотримуючись яких, ймовірно, Ви зможете залишатися у хорошому настрої.

1. Навчитеся себе контролювати. Не ображайтеся через дрібниці, постарайтеся не сваритися з близькими вам людьми, пробачайте їх. Пробачаючи, ви рятуєтеся від гніву і мстивих почуттів, які руйнують в першу чергу вас самих.

2. Спробуйте дивитися на світ з гумором. Навіть якщо вас образили або ви потрапили в непросту ситуацію, все одно посміхніться і скажіть собі: «І це теж пройде!». Неймовірно, але у тих, хто щиро вірить, дійсно, все погане йде.

3. Не сидіть вдома, ображаючись на весь світ! Можете не сумніватися: на вулиці, в компанії друзів і знайомих настрій поганим не буває. Доведено!

4. Внесіть у своє життя елементи новизни. Психологи рекомендують час від часу змінювати стійкі звички – наприклад, завести нове хобі або змінити стиль одягу. Адже ви дійсно відчуєте значні зміни: наприклад, надівши взуття на підборах, станете вище, стрункішими і (головне!) почнете ловити на собі зацікавлені погляди протилежної статі [даний приклад стосується більше жінок, хоча … 😉 ]. Ніщо не діє так позитивно на настрій, як увага оточуючих.

5. Навчіться розслаблятися. Коли виконуєте якусь нудну роботу, думайте про щось приємне. Наприклад, про майбутню зустріч з друзями чи коханою людиною. А ще розслабитися допоможе аромолампа. Ось список ефірних масел, які позитивно впливають на настрій і душевний стан: мандарин, апельсин, лимон, грейпфрут, бергамот.

6. Займіться плаванням. Вода допомагає тілу відпочити і розслабитися, підвищуючи тонус і настрій. Крім того, можливість нещасного випадку або травми при плаванні мінімальна, на відміну від багатьох інших видів спорту.

7. Зупиніться, озирніться … Іноді люди опиняються в пастці просто тому, що не знаходять часу замислитися, чи в потрібному напрямку вони рухаються. Слід вчасно наводити лад у думках, цілях, зв’язках, так само, як ви регулярно робите прибирання в приміщенні.

8. Ставтеся до життя простіше. У житті завжди є місце подвигу, однак потрібен він далеко не завжди. Намагайтеся зосередитися на тому, що ви робите в дану хвилину. Часто це скоріше сприяє успіху, ніж бажання гарантувати довгостроковий результат. Радійте навіть дрібним успіхам і маленьким досягненням. Життя занадто коротке, щоб сумувати і картати себе.

9. Зберігайте почуття перспективи. Життя є рух, і те, що сьогодні видається трагедією, можливо, завтра викличе усмішку. Адже не дарма кажуть – ранок вечора мудріше.

10. Забудьте про неприємності. Якщо вам хочеться полежати в ліжку і пожаліти себе, краще не йти на поводу цього бажання. “Рухайтеся – і ваші емоції також стануть більш рухливими, – вважає психолог Меріон Ділворт. – Подивіться фільм, зробіть прибирання … Пам’ятайте: ви несете відповідальність за свої почуття і відчуття”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.