Будда
Зайва вага – на вагу золота

Нещодавно в Дубаї була розроблена спеціальна програма по боротьбі з ожирінням. Вона проходитиме під девізом «Худни на здоров’я та ставай багатшими!». Цю програму під назвою «Зайва вага – на вагу золота» розробили в муніципалітеті міста і приурочили її до дня священного рамадана.

Так, влада міста обіцяє платити по 1 граму золота людям, які скинуть не менше 2 кілограм. Щоб взяти участь в цій програмі, потрібно мати зайву вагу і пройти нескладну процедуру реєстрації, які проходять в міських парках. Результати цієї програми будуть проводитися в кінці серпня. За підсумками люди, які скинуть максимальну кількість кілограм, отримають золоті монети загальною вартістю в 27 тисяч доларів.

Для того щоб залучити якомога більше охочих, організатори вирішили у два рази збільшити заохочувальні призи. Так , за кожні 5 скинутих кілограм люди отримають по 10 грам золота. А тим, хто скине вагу на більш ніж 10 кілограм, то організатори заохотять їх по 3 грами за кожен скинутий кілограм. Потрібно також відзначити, що організатори не роблять обмеження в кількості золота, яке видаватимуть за скинуті кілограми. Вся ця програма націлена на лікування ожиріння природним шляхом, щоб люди навчилися правильно харчуватися і вести активний спосіб життя.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.