syria_225
З Севастополя до Сирії вирушив російський військовий корабель

З російської бази у Севастополі у район Сирії в неділю вирушив розвідувальний корабель. Генштаб російських збройних сил заявив, що посилює “висвітлення ситуації біля сирійських берегів”.

Тим часом Кремль висловив сумнів у висновках американської влади про застосування у Сирії хімічної зброї:

“Нам показували певні висновки, які не містили нічого конкретного – ні географічних координат, ні імен, ні доказів того, що зразки відбирали професіонали. Надто багато сумнівів”, – сказав міністр закордонних справ Росії Сєрґєй Лавров.

У Білому Домі вважають, що сирійський уряд у серпні застосував хімічну зброю, і домагаються від Конгресу згоди на військову операцію.

За словами Обами, то має бути “обмежений” удар, аби покарати режим Башара Ассада та відохотити від застосування хімічної зброї надалі.

А ось турецький прем‘єр – за невідкладну військову операцію з метою повалення режиму Ассада:

“Відсутність дієвої відповіді заохотить сирійський режим учиняти нові розправи та гуманітарні лиха. Ми закликаємо наших союзників уникнути кроків, спрямованих на те, щоб потягнути час. Це призведе до ще більш серйозних проблем”

Від участі у військовій операції у Сирії раніше відмовився парламент Британії. Депутати сказали, що спочатку Рада Безпеки ООН має дати оцінку висновкам інспекторів, які з‘ясовували обставини можливої хімічної атаки під Дамаском.

Джерело euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.