Sex_1

Сьогодні про секс не тільки пишуть, його всюди демонструють, про нього у відкриту говорять, і до нього навіть закликають. До інтиму давно вже ніхто не ставиться як до прояву високих почуттів або до чогось сакрального. Можливо, тому секс і кохання полярно віддалилися один від одного. І якщо «справжне кохання» поки ще повністю не потрапило під вплив сучасних технологій, то з сексом все інакше. Давайте подивимося на сучасні технології та прототипи сексу і спробуємо уявити, яким він буде в майбутньому.

Гендер і сексуальна орієнтація

На Заході люди вже звиклися з тим, що гендер і сексуальна орієнтація людини не зумовлені з народження. Те, що люди сьогодні вдаються до операції зі зміни статі, навряд чи когось здивує. Більш того, багато транссексуалів ведуть героїчну просвітницьку роботу, щоб показати скептикам, наскільки змінилося їхне життя на краще після зміни гендеру. Яскравий приклад цього – Лана Вачовскі, яка створила разом зі своїм братом Енді трилогію «Матриця» і фільм «Хмарний атлас».

Sex_2

Зовсім недавно Німеччина стала першою європейською країною, що визнала існування третього гендеру. Тобто, вказуючи стать дитини, батьки можуть вибрати варіант «невизначений». А коли дитина подорослішає, вона зможе самостійно вказати, до якої статі себе зараховує. Особливо актуальним цей закон буде для тих, чиї гормони і репродуктивні органи не дозволяють вказати стать на 100%.

У багатьох країнах світу гомосексуалізм допускається на державному рівні. Крім того, і найбільші технологічні ресури – Microsoft, Facebook, Apple та Intel підтримують одностатеві шлюби, тим самим прискорюючи визнання гомосексуалістів і транссексуалів як рівноправних членів суспільства.

Занурення в інтерактивні порноігри

Враховуючи нинішній рівень технологічних можливостей, думається, що не за горами час, коли камери або костюми, генеруючі тактильні відчуття, запахи і передаючи їх безпосередньо в мозок, стануть реальністю. Тим більше, що пов’язані з цим технології існують вже зараз. Приміром, нещодавно, м’яко кажучи, «здивувала» презентація можливостей шолома Oculus Rift з оголеними моделями. Відрізнити їх від людей було майже неможливо. Зв’язка шолома з пристроями, що фіксують руху на подобі Xbox Kinect, дозволяє зануритися в інтерактивні порноігри.

Sex_3

Секс і комп’ютерні ігри

З розвитком технологій віртуальної реальності секс може стати невід’ємною частиною комп’ютерних ігор. Причому, гравці зможуть займатися сексом не тільки з іншими користувачами, але і з вигаданими персонажами.

Зараз в Японії та Кореї небувалою популярністю користуються «віртуальні партнери», які хай і не можуть повноцінно спілкуватися з користувачем, але зате реагують на його дії. З допомогою зв’язки з «розумних окулярів» і датчика руху один японський ентузіаст відтворив у просторі поруч з собою японського вокалойда Хатсуне Міку. У відео, яке він зняв, можна побачити, як персонаж відповідає на погладжування і удари користувача.

Вплив віртуальної гри на реальне життя іноді доходить до абсурду. Наприклад, відомі випадки, коли користувачі віртуального світу Second Life одружувалися, брали участь в оргіях і навіть розлучалися в реальному житті через ревнощі до чужих аватарів.

Sex_4

Роботи замінять людей

Завдяки вдосконаленню штучного інтелекту, реалістичним матеріалам і гнучкою налаштуваністю в найближчому майбутньому роботи зможуть задовольняти всі потреби користувача. Тим самим, вони зможуть замінити певну частину працівників секс-індустрії. У США перші андроїди для сексу вже поступили в продаж. За допомогою пристрою віртуальної реальності можна буде міняти зовнішність роботів. Японці вже демонстрували прототип механічного силуету, на який накладалася анімована голограма дівчини. Таким чином, для зйомок порнографічних сцен фільму «Німфоманка» Ларса фон Трієра використовувалася технологія, що дозволяє нанести обличчя акторів на тіла дублерів.

Відстань – не перешкода для сексу

Вже зовсім скоро можуть з’явитися пристрої, що дозволяють задовольняти один одного на відстані. Приміром, нещодавно компанія Durex представила прототип чутливої нижньої білизни, чиї зони при подачі команди зі смартфона одного з учасників починають вібрувати. А компанія Interaxon планує запустити дешевий (менше $ 200) обруч для голови, що реагує на мозкові хвилі носія. З надреалістичним стимулятором Fleshlight секс на відстані і зараз здається цілком реалізованим.

Секс-працівники перейдуть з вулиць у спеціалізовані заклади

Нові технології дозволять представникам секс-індустрії в країнах Заходу перейти в більш комфортні та безпечні умови праці. Вони зможуть без посередників, самостійно управляти своєю кар’єрою, використовуючи комп’ютерні мережі, онлайн-рекламу та персональний маркетинг.

За матеріалами Naked Science

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.