vimeo_1

Vimeo запускає програму з фінансування незалежних кінематографістів. Режисери повнометражних стрічок, що беруть участь у Міжнародному кінофестивалі в Торонто, можуть отримати $10 тис., за умови, що вони погодяться поширювати свої фільми через стрімінг – сервіс Vimeo On Demand, запущений на початку цього року.

Генеральний директор Vimeo Керрі Трейнор заявив під час недавнього інтерв’ю, що це перше випробування перед запуском більш масштабного проекту, додавши, що «Кінофестиваль здається логічним місцем для того, щоб почати».

Трейнор зізнався, що $ 10тис. – не зовсім достатньо, щоб зняти кіно. Проте всі фільми, представлені на фестивалі, вже закінчені, а готівкові гроші можуть бути пущені на додаткові промоакції. Контракт, який укладає кінематографіст з Vimeo On Demand, припускає, що фільм повинен протягом 30 днів бути цифровим ексклюзивом ресурсу, тобто стрічка зможе вийти на традиційні канали дистрибуції, а також на iTunes або Netflix тільки через місяць після його публікації на Vimeo.

Трейнор також заявив, що Vimeo вже залучив близько 2000 фільмів найрізноманітніших жанрів. Також у планах компанії створити сервіс, що дозволяє кінематографістам запускати передпродажу фільму до того, як той буде відзнято. Це дозволить відмовитися від збору коштів на Kickstarter та інших подібних ресурсах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.