pavel_koval_1

У політичних колах Брюсселя наростає розчарування у зв’язку з відсутністю прогресу у вирішенні ситуації з екс-прем’єром України Юлією Тимошенко.

Одночасно росте і стурбованість, що саме з цієї причини Угоду про асоціацію України з ЄС не підпишуть, стверджує депутат Європейського парламенту, голова делегації ЄП по зв’язках з Україною Павел Коваль.

“Після того, як Брюссель заявив про свою рішучу підтримку Україні в торговій війні з Росією, але не побачив у відповідь жодного прогресу у вирішенні ситуації з Тимошенко, розчарування у зв’язку з такою українською позицією зростає”, – розповів Павел Коваль.

“Що довше українська влада відтягує рішення з ситуацією з Тимошенко, то менше в ЄС залишається надій, що Угода буде підписана. Є відчуття, що офіційний Київ готовий ризикувати підписанням тільки для того, щоб ситуація з Тимошенко залишалася без змін”, – розповів Павел Коваль 24 вересня у Брюсселі.

Він також окреслив часові рамки для України з цього питання.

“Рішення має бути прийняте не пізніше ніж о 6 ранку 21 жовтня (дата засідання Ради ЄС, на якому очікується рішення ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію. – Ред.). Якщо цього не відбудеться, рішення прийняте не буде”, – попередив європейський політик.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.