Chengdu_1

У Китаї планується побудувати “підземне містечко” зі стоянками для автомашин, розважальними закладами, торговими центрами, ресторанами і навіть житловими приміщеннями для туристів і міських жителів, передає агентство “Сіньхуа“.

Таким чином китайська влада планує вирішити транспортну, територіальну та екологічну обстановку, що з кожним роком все більше загострюється.

Для реалізації цього грандіозного проекту Китай вже зробив перший, основоположний крок – у суботу в місті Ченду (адміністративний центр провінції Сичуань, Південно-Західний Китай) була офіційно створена компанія з освоєння підземного простору при Китайській будівельної корпорації (CSCEC). Нова компанія вже заявила про готовність побудувати перший в Китаї “підземне містечко”, яке, цілком можливо, розташується під містом Ченду.

“Зараз повним ходом йдуть переговори з питань підземного будівництва під Олімпійським парком Чендуського району Цзіньню. Сподіваємося, що цей перший подібний проект в країні буде прикладом для комплексного освоєння і використання підземного простору міст нашої країни , – зазначив заступник генерального директора компанії Пен Цзяньхуа в бесіді з кореспондентом агентства.

Нова компанія має намір в найближчому майбутньому вкласти десятки мільярдів юанів на комплексне освоєння підземного простору китайських міст. На даний момент в якості потенційних місць для реалізації будівельних проектів компанія назвала також парк ” Шіцзі” у місті Шанхай , парк Тунцзін в місті Сучжоу і парк Цзежень в місті Ченду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.