Iryna_Farion_1

Комуністична партія України повідомила, що її нардеп відсудив у нардепа фракції “Свобода” 20 тисяч гривень моральної шкоди за образу його як носія російської мови.

Як повідомили в прес-службі Запорізького обкому КПУ, Шевченківський районний суд Львова сьогодні, 24 вересня, частково задовольнив позов народного депутата України Олександра Зубчевського (КПУ) до Ірини Фаріон (“Свобода”).

“Суд визнав образливими слова Ірини Фаріон, що публічно прозвучали на адресу Олександра Зубчевського. Крім того суд частково задовольнив моральну шкоду: Ірина Фаріон повинна виплатити Олександру Зубчевському двадцять тисяч гривень моральної шкоди й дві тисячі гривень судових витрат”.

За словами Зубчевського всі ці кошти буде перераховано ним на підтримку шкіл із російською мовою навчання.

18 березня Зубчевський подав позов до суду Шевченківського району м. Львова – за місцем проживання відповідачки, в якому вимагав стягнути з Фаріон 100 тис. грн компенсації за завдану йому моральну шкоду образами на його адресу. В основу позову лягли матеріали друкованих ЗМІ, інтернет-видань, а також телевізійних сюжетів і програм, “в яких вона (депутат. – ред.) з ентузіазмом виступала і грубіянила”.

До Вашої уваги, кілька найбільш рейтингових відео за участі п.Фаріон:

За матеріалами BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.