Сік броколі
Сік броколі захистить від раку шкіри

Вже багато років онкологи застосовують протипухлинні препарати для боротьби з раком. Але, останнім часом все частіше лікарі задаються питанням, а чи можна боротися з раком шкіри за допомогою особливих речовин до появи пухлини.

Хіміопрофілактика – це ще молода галузь медицини, яка займається лікуванням злоякісних новоутворень за допомогою спеціальних препаратів.

Профілактикою онкологічних захворювань є здоровий спосіб життя, правильне харчування, відмова від алкоголю і куріння. Хоча, останнім часом часто трапляється, що онкологія стосується людей, які ведуть найправильніший спосіб життя.

Так, в Америці сьогодні проводяться лабораторні випробування лосьйону, який створили з речовин, що входять до складу броколі. За словами вчених, у броколі міститься велика кількість глюкорафіну, який в організмі людини перетворюється на найсильніший антиоксидант сульфорафан.

Раніше вчені вже довели, що сульфорафан в організмі знижує ризик розвитку раку шлунка і молочних залоз. А ще вчені зі штату Арізона виявили, що сульфорафан здатний активувати активність генів, що захищають клітини від окисного процесу, який викликаний вільними радикалами. До речі, слід також нагадати, що вільні радикали в організмі провокують рак шкіри.

Можливо, в недалекому майбутньому на консультації дерматолога можна буде дізнатися про лосьйон для місцевого застосування, який буде на 100% захищати шкіру від онкологічних захворювань.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.