sex_1

Вчені довели, що часті заняття сексом продовжують людині молодість. Завдяки сексу, організм може омолодити свій біологічний вік приблизно на 7 років.

Шотландський доктор Девід Вікс, колишній завідувач відділенням психології похилого віку при Royal Edinburgh Hospital, і ще кілька його колег провели дослідження, яке довело залежність омолодження від регулярності сексу. Зберігаючи активність занять сексом, як чоловіки, так і жінки з групи середнього віку в результаті виглядали на 5-7 років молодшими, ніж показував їх біологічний вік. До слова, вчені з Британії нещодавно дійшли висновку, що регулярне статеве життя знижує ризик померти передчасно.

На думку доктора Уікса, люди всіх вікових категорій повинні знати, які переваги дає здорове сексуальне життя. Дослідник вивчав дане питання протягом більше, ніж 10 років. Результати показали, що всі учасники дослідження у віці 40-50 років, у яких секс був в два рази частіше ( приблизно тричі на тиждень проти 2-х), мали більш молодий вигляд.

Доктор упевнений, що задоволення, одержуване під час сексу, і є причиною гальмування старіння. Важлива в цьому питанні і біологія, адже під час статевого акту в кров викидаються “гормони задоволення” ендорфіни, які відіграють роль натуральних знеболюючих. Вони мінімізують занепокоєння організму і дозволяють легше заснути.

Також заняття сексом активізують кровообіг, що позитивно впливає на стан шкіри і серця. Під час сексу в організм викидається і гормон росту людини, що підтримує еластичність шкірних покривів і уповільнює утворення зморшок. А ще статевий акт допомагає спалити зайвий жир і зміцнити імунітет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.