invisible_skyscraper_1

GDS Architects представило свій проект хмарочоса Tower Infinity, який планується звести на околиці Сеула.

Архітектурне бюро називає своє дітище «антивизначною пам’яткою». Хоча на перший погляд будівля нічим не відрізняється від звичайних хмарочосів, у нього є одна цікава особливість: за допомогою хитрої системи, що включає мережу камер і проекторів, цей хмарочос «може зникнути в нічному небі по клацанню вимикача».

Ця задумка ґрунтується на використанні передових світлодіодних фасадних систем, повідомляє Architizer. Зображення неба і ландшафту на задньому плані будівлі захоплюється за допомогою камер і одночасно проектується на поверхню фасаду. Технології фактично перетворюють будівлю в гігантського хамелеона.

invisible_skyscraper_2

Цей проект у 2008 році виграв міжнародний архітектурний конкурс. Архітектори GDS Architects стверджують, що саме особливість будівлі «зникати» відрізняє його від хмарочосів їхніх колег: «Замість того щоб представляти найвищу, найкрасивіша будівля в світі, ми вирішили запропонувати першу невидиму вежу в світі, що демонструє інноваційні корейські технології».

Тепер, коли компанія отримала дозвіл на будівництво 450-метрової будівлі, інженери проведуть випробування свого високотехнологічного «плаща-невидимки».

invisible_skyscraper_3

invisible_skyscraper_4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.