Bundle_1

Мадонна випустить свій новий короткометражний фільм на власній платформі компанії BitTorrent. Реліз 17-хвилинної короткометражної картини під назвою Secretprojectrevolution планується на 24 вересня. Фільм стане спільною роботою співачки і фотографа Стівена Кляйна.

Передбачається, що Secretprojectrevolution буде доступний через сервіс BitTorrent Bundle. Це власна розробка компанії, де художники і музиканти можуть відкривати платний доступ до своїх творів за допомогою закритого формату торрент-файлів, повідомляє The Verge.

Зараз BitTorrent намагається позбутися тавра «піратської програми», тому активно співпрацює з правовласниками і музикантами. Наприклад, на Bundle вже офіційно представлені твори груп Pixies, Public Enemy, Linkin Park і книга Тіма Ферріса.

Закрита платформа Bundle розпочала свою роботу у травні 2013 року. Принцип її роботи простий: скачавши так званий Bundle, користувач отримує деякий безкоштовний контент: відео, музичний альбом, гру або що-небудь інше, однак разом з файлом він завантажує додаток, що дозволяє правовласнику продавати додатковий контент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.