films_1

Директор з технологій LucasFilm Кім Лібрері представив на форумі з технологічного розвитку премії BAFTA прототип знімального майданчика найближчого майбутнього, передає видання The Inquirer.

На думку Лібрері, кінематографістам варто подумати над використанням ігрових движків при виробництві нового кіно. Такий вектор розвитку, вважає Лібрері, дозволить кіностудіям в найближчому майбутньому відмовитися від процесу постпродакшену, під час якого на відзнятий матеріал додають комп’ютерну графіку та інші ефекти. Таким чином, зйомки кіно стануть повністю інтерактивним процесом, оскільки комп’ютерна графіка буде накладатися на відзняту сцену прямо на знімальному майданчику. На думку Лібрері, відсутність довгого і трудомісткого процесу постпродакшену розвантажить знімальну команду і скоротить бюджет нових картин.

В якості демонстрації своєї ідеї Лібрері показав прототип описуваної технології на прикладі знімального майданчика франшизи «Зоряні війни».

«Така технологія дозволить створювати і редагувати “живі сцени”. Зрештою, вона може повністю змінити роботу знімальної групи і повернути в епоху цифрових ефектів творчий процес», – додав директор з технологій LucasFilm.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.