uk_spyscriber_1

Новий хмарочос у фінансовому центрі Лондона плавить припарковані автомобілі та засліплює пішоходів, повідомляє Jalopnik.

Хмарочос розташований у кварталі Сіті на Фенчерч-Стріт. Будівля, що нагадує величезну лінзу, відображає і концентрує сонячні промені на сусідній вулиці Істчіп-Стріт. Спочатку споруду прозвали Walkie-Talkie, але тепер жителі міста дали хмарочосу інше ім’я – Walkie-Scorchie (від англ. Scorch – обпалювати).

Мартін Ліндсей, директор покрівельної компанії, залишив свій «Ягуар» всього на кілька годин на парковці навпроти цього хмарочоса. Коли він повернувся, то побачив оплавлені панелі усередині машини і деформоване ліве бічне дзеркало заднього виду.

car_1

Люди, що проходять повз нового хмарочоса, потрапляють під промінь і квапляться вийти з під нього, а також намагаються не дивитися на засліплююче відображення. Для обережності влада Лондона закриє три паркувальних майданчики на час розслідування.

37-поверховий хмарочос знаходиться на завершальному етапі будівництва. Його презентація запланована на травень 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.