Веселка
Лікування кольорами веселки

Лікування світлом видається із серії нетрадиційної медицини. Проте вчені кажуть, що світлові хвилі різної довжини (різних кольорів) допомагають позбутися багатьох захворювань. Для того щоб світло сприяв лікуванню лікарі застосовують лампи, лазери, світлодіоди. То яку користь приносять кольори веселки?

Червоний колір допомагає в лікуванні опіків, старечого кератозу і випаданні волосся. Наприклад, в Ізраїлі проводять лікування червоним світлом осередкового зроговіння шкіри (старечого кератозу), а також лікують опіки, оскільки червоне світло, проникаючи в пошкоджені тканини, посилює кровообіг.

Помаранчеве світло допомагає в лікуванні порушення рівноваги і усуває безсоння. Нещодавно психологи з Америки провели експеримент, який показав, що помаранчеве світло допомагає людям впоратися з безсонням.

Жовте світло усуває сонячні опіки, родимі плями, судинні сітки. На думку вчених, гемоглобін поглинає жовте світло, внаслідок чого проходять судинні сіточки і почервоніння.

Зелене світло допомагає вилікувати безсоння, депресію і навіть аденому передміхурової залози. Будь-який хороший психолог у своїй практиці застосовують зелене світло, тому що з його допомогою можна «переналаштувати» людини на більш позитивний лад. Крім того, вчені почали застосовувати зелене світло в якості альтернативи хірургічному втручанню, оскільки зелений лазер випаровує і видаляє гіпертрофічну тканина простати.

Блакитне світло допомагає в лікуванні болів у спині, вугрової висипки і пародонтиту. Так, німецькі вчені впевнені, що блакитне світло сприяє виробленню оксиду азоту, який має протизапальні властивості. Крім того, це світло допомагає впоратися з бактеріями. Так, наприклад, якщо висвітлити цим світлом шлунок, то на 99% стає менше бактерій, які викликають виразку. Той же ефект досягається при лікуванні акне (прищів) і пародонтиту.

Фіолетове світло допомагає в лікуванні псоріазу, вітиліго і екземи. Вважається, що це світло сповільнює ріст клітин і запальні процеси.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.