Пластиковий посуд
Небезпека пластикового посуду

Всі ми любимо їздити на природу, щоб зробити шашлик. Часто ми їмо там з пластикового посуду, який виготовляють, в основному, з меламіну. Нещодавно дослідницька група з Тайваню провела експерименти, які підтвердили, що цей посуд шкідливий для здоров’я.

Для експерименту вчені з діагностичного центру набрали дві групи людей, які їли гарячий суп з локшиною, тільки одна група їла цей суп з керамічних чашок, а інша – з меламіну пластикового посуду. До початку їжі та через 12 годин після вчені взяли аналіз сечі в учасників дослідження. Виявилося, що у людей, які їли з пластикового посуду, рівень меламіну підвищився до 8,3 мкг, а у решти на 1,3 мкг. Вчені вважають, що такий стрибок рівня меламіну можливий не тільки через вплив на пластик гарячої їжі , але і їжі з високим вмістом кислоти.

Саме тому вчені радять бути обережними і використовувати скляний або керамічний посуд для їжі. Тим більше що вплив пластикового посуду на здоров’я людини ще до кінця не вивчено. Нещодавно було дослідження, яке довело, що високий вміст меламіну провокує утворення каменів у нирках як у дорослих, так і у дітей. Були також зафіксовані випадки виникнення ракових захворювань і надмірної ваги. Так, наприклад, в 2008 році в Китаї було зафіксовано 6 випадків смертей і 50 тисяч госпіталізацій дітей з каменями в нирках, які харчувалися молочними сумішами з вмістом меламіну. Не економте на своєму здоров’ї, використовуйте якісний посуд від перевірених виробників.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.